Naše tipyZábavaKurzy tance

Tanec je vášeň - pokud umíte tančit. Pokud si přejete v tanci zdokonalit a nemáte čas na zdlouhavá chození do tanečních, tak právě pro Vás jsme připravili rychlokurz, díky kterému se naučíte ovládat základní kroky 6 společenských tanců na běžné plesové úrovni. Jedná se o tyto tance: waltz, valčík, foxtrot, cha-cha, jive, rumba. Výběr tanců není problém po vzájemné domluvě pozměnit či rozšířit.

 

Protože víme, jak důležitá je u tance osobnost lektora, který Vaše hodiny vede, navázali jsme spolupráci s Evou Nečesalovou, která provádí výuku tance v předních tanečních studiích (Taneční škola Vavruška, World Class fitness, Danceperfect), a která má mimojiné vytančenou nevyšší mezinárodní taneční třídu v latinsko-amerických tancích. Eva Vám společně se svým partnerem předá své znalosti, svoji energii, svůj elán a bude s Vámi sdílet společnou radost z tance.

Výuka bude probíhat 3,5 hodiny denně po dobu 3 dnů (120 minut po ránu a 90 minut odpoledne). Aby výuka byla co nejvíce efektivní, bude probíhat pro maximálně 4 taneční páry. Mezi výukou Vám budou instruktoři po celý den k dispozici pro Vaše dotazy či individuální lekce. Každý večer proběhne neformální taneční exhibice a program v prostorách restaurace. Kdo se nebude stydět, může předvést své nabyté zkušenosti. Kromě tance si můžete zpříjemnit svůj pobyt v naší wellness zóně.

Dance & wellness - tento program zahrnuje ubytování na 4 noci s polopenzí, neomezený vstup do wellness zóny po dobu 4x6 hodin, 3x3,5 hodiny intenzivní výuky tance pod vedením profesionálních lektorů, 3x večerní taneční program. Intenzita výuky je dána maximálním počtem 4 tanečních párů. Aktuální cenu naleznete v ceníku.

« Zpět k ostatním tipům

Počasí v Peci pod Sněžkou

Zítra Pozítří Popozítří
Zdroj: www.meteopress.cz

Detailní předpověď počasí