Naše tipyZábavaJazykové kurzy

U nás se můžete zdokonalit v angličtině. Opravdu! Ve spolupráci s renomovanu jazykovou školou Domino pořádáme skutečně efektivní a intenzivní kurz, díky kterému dosáhnete reálných výsledků ve velmi krátkém čase.

Základem výuky je tzv. přímá metoda, převedená do licencovaného sytému výuky "Direct method for English". Základními principy jsou:

 

• studenti se učí jazyk přirozenou cestou - jako malé děti - nejprve pouze opakuji slova a věty, později je začnou chápat a nakonec je začnou sami používat.

• podstatným znakem je lepší porozumění mluvené angličtině. Je to proto, že student musí být na hodinách 100% soustředěný na jazyk, a tedy na porozumění.

• výuka probíhá v menších skupinách po maximáně 6 osobách. Studenti mluví více než lektor. Lektor studenta "tlačí" k odpovědi, výsledkem toho je, že student skutečně mluví anglicky již od první hodiny. To způsobuje, že komunikační bariéra se po několika hodinách překoná, odbourá se strach z mluvení a student získává potřebné sebevědomí.

• takové hodiny dokáží vést pouze zkušení lektoři s dobrými pedagogickými vlastnostmi a praxí. Na hodinách se totiž používá minimum češtiny a lektor vysvětluje téměř vše v angličtině. Výuka je zajištena také rodilými mluvčími.

• v případě zájmu není problém upravit kurz na míru: na místo obecné angličtiny se zameřit více na profesní a odbornou. Toto však prosíme nahlásit dostatečně předem, aby se lektor mohl adekvátně připravit.

• pokud máte zájem o individuální výuku, je spojena s příplatkem 3300,- Kč vč. DPH.

• po absolvování kurzu je možné snadno pokračovat ve výuce s celou řadou jazykových škol zařazených do tohoto sytému v místě Vašeho bydliště. Také od nás dostanete přístup k on-line výuce, která Vám přidá dalších 100 hodin efektivní angličtiny navíc zdarma. Pro více info naštivte stránky internetové výuky.

Důležité: pro Vaše správné zařazení do skupiny věnujte prosím pár minut času na vyplnění testu, který nám pomůže zjistit Vaše jazykové schopnosti. Test naleznete zde. Při rezervaci Vašeho pobytu nám prosím sdělte Váš výsledek.

 

English & wellness - tento program zahrnuje ubytování na 4 noci s polopenzí, neomezený vstup do wellness zóny po dobu 4x6 hodin, 18 hodin intenzivní výuky přímou metodou DME, min. 6 hodin uvolněné večerní konverzace či hraní her s lektorem, učebnici, výukové CD, následnou on-line výuku po skončení tohoto pobytu, která Vám přidá dalších 100 hodin efektivní výuky navíc zdarma. Aktuální cenu naleznete v ceníku.

« Zpět k ostatním tipům

Počasí v Peci pod Sněžkou

Zítra Pozítří Popozítří
Zdroj: www.meteopress.cz

Detailní předpověď počasí