Napsali o nás

Sakra krásné prostředí.Vynikající personál,jídlo ,nápoje a další... Majitel Libor je největší frajer má u mě velký obdiv a jeho zaměstnanci také.Těšime se na další návštěvu na chatu Orlík.Strašně vám Děkujeme ! Jo a ještě něco máte nejlepší PIVO ! S pozdravem-Hany,Cigi. Michal,Mahony, Marťas ,Nikča a nás náčelník Honza Šulák 

Pelhrimovska banda

Děkujeme srdečně za krásné prožitky z pobytu na Vaší chatě. Unikátní byl nejen nádherný výhled z okna nebo terasy na Pec v údolí a malebná okolní horstva, jedinečné bylo i ubytování na útulném pokoji, relax v luxusní sauně a vířivce, skvělé stravování, zábava, nevšední pohostinnost, vlídnost a vstřícnost majitele chaty a ostatního personálu. Budeme dlouho vzpomínat a vždy se k Vám v budoucnu rádi vracet. Lenka Marešová s rodinou.

Marešová Lenka

Na chatě Orlík jsme měli firemní večírek a musím říci, že se tento večer/noc/ráno zapsalo mezi jedny z nejlepších firemních akcí. Perfektní zde bylo naprosto všechno - občerstvení (oběd/raut/snídaně), fotbálek, hudba, bar, vířivka, pokoje, zábava, ochotný personál, přátelský a milý pan majitel. Chatu Orlík budu rozhodně doporučovat všem svým známým a osobně už se moc těším, až se sem znovu vypravím, ať už soukromě či firemně. Zuzka Kůrková - PATOMA s.r.o.

PATOMA s.r.o.

Překrásný výhled, luxusní vířivka, rodinná atmosféra a skvělý kulinářský zážitek. Na degustační večer s panem kuchařem Středou budeme dlouho vzpomínat. Super zážitek ! Hana a Mirek Sálovi

Hana a Mirek Sálovi

Byli jsme tu již podruhé a opět nás nezklamali. Děkujeme za pohodovou atmosféru a velice šikovné ruce paní domácí :-) Fandíme Vám a přejeme, ať se daří!

Jan Zástěra

Milí provozovatelé Orlíka, bylo nám u vás dobře a děkujeme - Rudolf a Magda Křesťanovi

Rudolf a Magda Křesťanovi

Připojujeme se ke spokojeným hostům chaty Orlík - útulný pokojík, dobré jídlo, milí majitelé a krásná příroda a výhled na ni přímo z pokoje:-) Děkujeme a rádi se na toto místo vrátíme. Martina a Mirek

Martina a Mirek Dráčkovi

krásné místo s úžasným výhledem , blízko na sjezdovku a moc milí a vstřícní majitelé. Děkujeme.

Marta Brunová

Děkujeme za perfektní ubytování, jídlo super - snídaně i večeře, luxusní vířivka a sauna, příjemný personál a kousíček ke sjezdovce ! Vřele doporučujeme!

Lucka + Kuba

Ubytování je perfektní, poloha chaty ideální s nádherným výhledem, majitelé jsou velmi vstřícní a příjemní. Děkujeme za nádherný víkend, který rádi zopakujeme.

O.s. Zdravotní klaun

Kvalitní ubytování, super poloha nejen pro lyžaře, výborná kuchyně a férový majitel. To je důvod proč na Chatu Orlík jezdíme již pátým rokem.

ex STUDENT AGENCY tým

Byli jsme velmi spokojeni se vším, pobyt splnil náročná naše očekávání.

IKEA Store Černý most Praha

Děkujeme za ochotu a především za skvělé ubytování. Váš penzion je to nejlepší místo pro odpočinek a vždy jsme tady naprosto spokojeni.

COEXáci


Přidejte referenci

Zadejte text z obrázku *:


Horská chata Orlík

Ubytování v Krkonoších na horské chatě Orlík vám zaručuje mnoho výhod:

  • Sauna
  • Whirlpool
  • Relaxační místnost
  • Koktejl bar
  • Restaurace a bar
  • Překrásné panorama
  • 47 lůžek
  • 100m od přibližovacího vleku

Wellness a zábava

Součástí chaty je i Orlík SPA: privátní sauna s vířivou vanou pro 5 osob, společenská relaxační místnost s krásným výhledem do lesa a po dohodě možnost masáží a kurzů jógy.

Více o wellness v Peci pod Sněžkou

Galerie

Otevřít fotogalerii

Počasí v Peci pod Sněžkou

Zítra Pozítří Popozítří
Zdroj: www.meteopress.cz

Detailní předpověď počasí