Wellness Krkonoše

Budeme vás rozmazlovatJste utahaní po dni na sjezdovce či náročné túře? Nebo prostě jen chcete být rozmazlováni? Z naší nabídky typů relaxací si vybere každý. Navštivte naší privátní saunu a vířivou vanu pro pět osob, nechte se hýčkat od našich vyškolených masérů a nebo si zacvičte s mistrem jógy. Pro zcela pasivní odpočinek se můžete s přáteli sejít ve společenské místnosti, kochat se nádherným výhledem, zahrát si stolní fotbálek, šipky, některou z našich společenských her a nebo se třeba připojit na náš WIFI internet.

  • Sauna a vířivka
  • Relaxační místnost s nádherným výhledem
  • Masáže a relaxace
  • Zumba
  • Jóga s instruktorem

 

Sauna a vířivka

Vířivá vana pro 4 osoby

Jste utahaní po dni na sjezdovce či náročné túře? Nebo prostě jen chcete být rozmazlováni? Usaďte se do privátní sauny s vířivou vanou pro 5 osob a nechte své unavené tělo vnímat celým povrchem masírující vodní proudy a bublinky vzduchu. Osvěžení těla i mysli Vás připraví na aktivitu dalšího dne a příjemné vzpomínky Vás budou pozitivně ovlivňovat i dlouho po návratu do pracovního prostředí. Sauna a vířivka - více informací.

 

 

Relaxační místnost

Výhled z chaty

Chcete si s přáteli posedět, popovídat si nebo jen mlčet a nasávat kouzlo Krkonoš? Využijte společenskou místnost na chatě Orlík. Výhled do horského lesa a útulnost interiéru vám poskytnou dostatek prostoru pro společnou komunikaci a volnou zábavu. K dispozici vám bude stolní fotbálek, šipky, společenské hry a WIFI internet. Bavte se se svojí rodinou, přáteli i kolegy. Jak - to je jen a jen na Vás. Relaxační místnost - více informací.

 

 

Masáže a relaxace

Masáže Krkonoše

Ležíte na břiše na podložce v příjemně vyhřáté místnosti a o relaxaci a regeneraci vašich svalů se stará deset pro tyto účely vycvičených prstů na dvou zdatných dlaních. Vaše pokožka se začíná hluboce prokrvovat a vy cítíte totální uvolnění. Jsou chvíle, které by měly trvat věčně. Po naší masáži se budete cítit jako znovuzrození. Ptáte se, co pro to udělat? Maséři na chatu Orlík dojíždí a proto je třeba si masáž objednat v dostatečném časovém předstihu. Můžete si vybrat ze všech typů masáží – od profesionální pro sportovce až po klasické thajské. U nás si zasloužíte být rozmazlování. Masáže a relaxace - více informací.

 

Jóga

Jóga chata Orlík

Máte pocit, že jste celí ztuhlí? Využijte pradávné techniky z daleké Indie, po rezervaci dostupné i na naší horské chatě v Krkonoších. Mistr jógy Joseff Michálek žil 25 let v Indii a studoval zde tajemství jogínských technik. Kvůli velkému zájmu o cvičení je třeba hodinu s mistrem objednat alespoň 2 dny předem. Můžete tedy protáhnout a posílit svou tělesnou schránku, uvolnit se a příjemně meditovat. Zvířecí postoje přenesené do lidského těla vám zaručují uvědomění si celého těla a poznání nepoznaného. Jóga - více informací.

Pogoda w Pec pod Sněžkou

Jutro Pojutrze Dzień po
Źródło: www.meteopress.cz

Szczegółowa prognoza pogody