WellnessJóga

Joseff Michálek praktikuje druh jógy, který je založen na původním učení Sidharta Gautama Buddhy o stálém uvědomování si tělesných pocitů. Pokud je pohyb či dech vědomý, je to pocit. Kombinace klasických hinduistických jógových pozic s Budhovým učením vytváří jedinečný druh jógy, kterou v ČR nikdo jiný neučí. Navíc pozice (asany) jsou plynule propojeny tak, aby expanzní asany (JIN), následovaly kontraktní asany (JANG), podobně, jako v Tai - Tchi. Sestava se skládá ze 3 částí. 1. část je rozcvička, 2. část méně náročné asany, 3. část obsahuje náročnější asany. Procvičí se každý sval a šlacha v těle. Pravidelným cvičením této sestavy se naučíte ovládat svou mysl, (Buddha), naučíte se správně dýchat a docílíte vnitřního klidu, který odbourá stress. Navážete kontakt se svým tělem a to vám pomůže posílit vitalitu a imunitu a celkově tedy zlepšit své zdraví.

Aby jóga měla nějaký efekt a smysl, musí se cvičit pravidelně. Náš kurz jógy sestává ze čtyř devadesátiminutových a je třeba naplnit kapacitu alespoň čtyř cvičících. Aktuální cenu kurzu naleznete v ceníku.

Můžete také využít speciálních jóga & wellness víkendů. V tomto programu musí být zapsáno alespoň šest účastníků. Na chatu přijedete v pátek večer, začnete úvodní teorií o józe a relaxaci a poté můžete využít vstupu do wellness zóny. V sobotu ráno před snídaní Vás protáhne jógová rozcvička s jednoduchými asany. Po snídani budete mít čas na trávení, po kterém následuje relaxace/meditace, pokud tomu dovolí počasí, tak meditační procházka po okolí. Po obědě odpočinek s využitím wellness zóny, kterou lze kombinovat s procházkou po okolí. Před večeří procvičíte kompletní sestavu jógy. V neděli dopoledne procvičíte opět kompletní sestavu jógy, relaxaci a meditaci. V ceně je ubytování na dvě noci s polopenzí, dva vstupy do wellness zóny, 3x praktický kurz jógy, 1x teorie a 3x relaxace s meditací. S nadsázkou si Vám dovolujeme slíbit, že po absolvování tohoto intenzivního programu se budete cítit o 10 cm vyšší, o 10 kg lehčí a o pár let mladší...Tento kurz není  problém o několik dní prodloužit, aktuální cenu naleznete v ceníku.

« Zpět

Pogoda w Pec pod Sněžkou

Jutro Pojutrze Dzień po
Źródło: www.meteopress.cz

Szczegółowa prognoza pogody